Všechny komentáře k článku:17.11.2008 máme zavřeno!
Svátek
přeji všem zaměstnancům czc příjemně prodloužený víkend a užijte si den volna :)
Zase jeden krásný den v týdnu :-) Teď až do Vánoc zas nic nebude tušim co? :(
@stratos.: Většina z nás, někteří (neříkám že já), např. operátoři v elektrárnách mít volno vůbec nebudou (i když za to zase dostanou zaplaceno)
@stratos.:
sem to uz asi prestala sledovat :-D
Vikend - nevikend, svatek - nesvatek, staci rozlisovat svetlo a tmu :-D
podla mna to ze je sviatok hned neznamena ze kazdy ma v praci volno, a tym padom to ani neznamena ze kazdy jeden obchod je cez sviatok zatvoreny, tesi ma, ze CZC upozornilo ze v tento den naozaj zatvorene bude - teda dost ludi nepojde do CZC zbytocne. Prajem prijemny vikend vsetkym.
@Frinejm: Určitě, jim to nic neudělá je to vcelku slušné a příjemné chování na jakém si CZC podle mé zkušenosti zakládá.
@Dr._Macák: CZC se snaží být seriózní firmou a to se jim daří, přeji všem zaměstnancům, aby si den volna v klidu užili a totéž samozřejmě přeji i všem ostatním a těm, kteří z nějakého důvodu musí být v práci přeji, aby jim to rychle uteklo...