Všechny komentáře k článku:17.11.2008 máme zavřeno!

Svátek

přeji všem zaměstnancům czc příjemně prodloužený víkend a užijte si den volna :)

Možnosti
9 reakcí
poslední 14. 11. 2008 9:04

Zase jeden krásný den v týdnu :-) Teď až do Vánoc zas nic nebude tušim co? :(

 

@mugsat: Paráda že to vyšlo na pondělí, aspoň si prodloužíme víkend :).

 

@stratos.: Si ho prodloužim asi až do vánoc... :-) nebo vlastně Silvestra..

 

@stratos.: Většina z nás, někteří (neříkám že já), např. operátoři v elektrárnách mít volno vůbec nebudou (i když za to zase dostanou zaplaceno)

 

@stratos.: Je to hezké, den navíc opravdu potěší :)

 

@stratos.: sem to uz asi prestala sledovat :-D
Vikend - nevikend, svatek - nesvatek, staci rozlisovat svetlo a tmu :-D

 

podla mna to ze je sviatok hned neznamena ze kazdy ma v praci volno, a tym padom to ani neznamena ze kazdy jeden obchod je cez sviatok zatvoreny, tesi ma, ze CZC upozornilo ze v tento den naozaj zatvorene bude - teda dost ludi nepojde do CZC zbytocne. Prajem prijemny vikend vsetkym.

 

@Frinejm: Určitě, jim to nic neudělá je to vcelku slušné a příjemné chování na jakém si CZC podle mé zkušenosti zakládá.

 

@Dr._Macák: CZC se snaží být seriózní firmou a to se jim daří, přeji všem zaměstnancům, aby si den volna v klidu užili a totéž samozřejmě přeji i všem ostatním a těm, kteří z nějakého důvodu musí být v práci přeji, aby jim to rychle uteklo...