Všechny komentáře k článku:17.11.2008 máme zavřeno!

TO SNAD NE!

Ja to taky chapu ale nechapu vlastne kdyz je ten svatek,protoze na druhou stranu ocenovat,ale ne takto si ja osobne myslim a nebudu v tom sam.Kazdy to ma jine,ja nakupovat nechodim a svatek nedelam ale muze se stat ze delat budu ale to nevim a co potom,kde to koupim vsechno.Rozumite co tim chci rict,ale i tak to nemusi byt porblem pro vsechny.Jak jsem rekl kazdy to mame jinak a ty svatky jsou na nas,ale postavit se k tomu musi kazdy sam.Zitra nedelam a pak nevim jestli by se dalo lecos koupit,kdo mi to rekne,ja nevim.Ale CZC mluvi tak,jak mu kaou a neni to lhostejne a ani to neni nenormalni,vlastne jsem se k tomu uz jakoby vyjadril a neni to potreba komentovat.Ale co lidi,co delat budou a kde nakoupi.Myslim,ze to neni problem jako nas,ale kazdy si to nejak zaridi a defakto to ma kazdy jine.Je to ruzne.V Praze tak jine a treba v Ostrave mozna taky.Je to individualni vec pro kazdeho a kazdy by si mel ten zivot zaridit ja sam uzna.Je jen otazkou,jak se svatek bere mezi lidmi,kolik to zkusi a kolik ne,je to hodne ruzne.Ja si myslim,ze je to u hodne lidi ruzne a ne proto se kazdy tim zabyva.

Možnosti
4 reakce
poslední 17. 11. 2008 22:16

Proboha, jak někdo může mít tolik zbytečnýho času psát tak dlouhej příspěvek v celku o ničem .... :o)

 

@XNOVIJ: přesně tak :-) takových písmenek pro nic

 

@XNOVIJ: to bude souviset s IQ nebo s tím co požil..........

 

kravina, myslim si, že kdyby to czc neřeklo, tak by se ani nic nedělo, protože maj zavřeny skoro všechny obchody a ani czc by nebylo tudíš výjimkou