Všechny komentáře k článku:17.11.2008 máme zavřeno!

Ja chci taky

ja chci taky volno :/ se nikdo má

Možnosti
4 reakce
poslední 13. 11. 2008 2:16

Jsi ho udělej vždyť ti v tom nikdo nebrání ne? A pokud jo tak omluvenku,propustku,někdo si veme neplacený volno,dovolenou zas bych to nějak neřešil... volno je zprvně dopřát tomu druhému trcho odpočinku a klidu jsi protáhnout krítké víkendy...

 

A ty snad nejsi ve státní svátek doma? ...Pokud ne,tak to Ti opravdu nezávidím.

 

@Thomasino: jatiež nie my sme tiež doma

 

@Thomasino: takych je nas viacej, nemoze byt kazdy doma,