Všechny komentáře k článku:21,5“ monitor? Acer k tomu navíc přidá Full HD rozlišení
Leskle
Používám 3 NTB pro 2 LCD a 1 PlAZMU ....
2 notebooky mají matný displej 15,4" a 13,3"
1 notebook má lesklý 15,4" nic moc použití venku atd.
2 LCD - 1 matný SAMSUNG - krása druhý jiný typ ACER lesklý - NIC MOC
1 PLAZMA ... SONY ta je ale vzhledem k ceně trochu mimotakže už z předpojatosti nevolím ACERA
Plasma Sony??
nechápu, jak to s tim souvisí.. to si každej musí zvolit sám, co mu vyhovuje.. já mám na NTB 14,1 lesklý display a zvykl jsem si na něj rychle.. U Pc mám teda matný a jsem s ním talé spokojen.. Ale to si musí vyzkoušet každý sám, co mu bude vyhovovat..
@xkonec: mě u ntb vyhovuje lesklý display, matný má špatné podání barev a děsně rychle se upatlá a nejde to vyčistit :D
@Whistler:
To je nares.
Tak ja mam lcd televizi s matnym displeyem,lcd monitor 22" taky mat,v loznici obyc televizi s lesklim,mobil ma taky lesk,mp3 prehravac taky lesk a nikdy me nenapadlo to co se tu resi.
A prej mat ma spatny podani barev??? ono to chce poradnej displey hlavne.