Všechny komentáře k článku:21,5“ monitor? Acer k tomu navíc přidá Full HD rozlišení

UZ NE

CRT JIZ NIKDY VYCE UZ KVULI OCIM A SPOTREBE

Možnosti
4 reakce
poslední 17. 1. 2009 23:44

Vic nase oci ohrozuje tvuj pravopis, nez CRT monitor .....

 

Všiml jste si že toto neni CRT nýbrž LCD panel?

 

O spotrebe by se dalo polemizovat. Obycejny 17" CRT monitor se pohybuje okolo 70W, to je sice vide nez 17" TN LCD ale u velikosti 22"uz je to model od modelu a pujdeme-li vyse, ci opustime technologii TN, vahy se preklopi na stranu CRT.(velikost CRT nema na odber tak velky vliv, nebot obraz je pouze velikosti matnice, nikoli jako u LCD vyssim poctem bodu)

 

@quido.speedy: Tak ta spotreba nebude tak velka mam 22" a zere max 45w.
Dneska uz snad kazdy virobce pouziva technologii na snizeni spotreby.
btw: CRT urcite ne.