Všechny komentáře k článku:Acer vydá nové notebooky

Design ale...

vypada to pekne ale davat tam ddr3 mi moc neprijde dobry. grafiku bych tam dal napr 4850 a nebo aspon nejakou od ati. nevim jaky jsou ty grafiky vykonove ale kdyz ma nVidia problemy s cipy... vypadaji fakt pekne ale je to acer

Možnosti
2 reakce
poslední 6. 10. 2008 19:25

Mobilni grafiky ATI rady 4xxx se jeste nedelaji. DDR3 v NTB neni zas tak spatny napad. U notebooku se hraje hodne na spotrebu a tu maji DDR3 o neco nizsi.

 

@flanky: jo to je pravda ddr3 maji nizzsi spotrebu na stejne frekvenci ale jelikoz oni na ddr2 hazkou maximalne 800 a 1000Mhz tak ddr3 jedou na grafikach kolem 1500 a vys takze to vyrovnava rozdil ve spotrebe ale vykon je to navic a nebo zbyva podtaktovat ramky ale to je zbytecne