Všechny komentáře k článku:Acer vydá nové notebooky

Poloha tabletu

Proč výrobci posouvají u širokoúhlých notebooků touchpad takto doleva? Sice s tím nemám zkušenost, ale přijde mi touchpad uprostřed- naproti monitoru lepší rešení, než uprostřed QWERTY klávesnice. Nebo se pletu?

Možnosti
2 reakce
poslední 10. 10. 2008 17:07

Je to právě kvůli numerické klávesnici, ale je pravda já bych jej taky raději ocenil uprostřed notebooku. Přeci jenom když používám touchpad, tak moc nevyužívám klávesnici. Ale zase si musíme uvědomit, že kdyby byl uprostřed noťasu s numerikou, tak při psaní budeme mít pravou ruku na onom touchpadu!

 

@LIKEABLEBOY: Děkuji za odpověď. To bude asi ono- pravá ruka by byla na touchpadu.