Všechny komentáře k článku:Acer vydává 22palcový monitor Ferrari

Re: A kde ho koupím ?

Byla to spíše nadsázka. Ale ohledně silnic- viděl jsem jet Ferrari i na horší silnici, než D1. Na druhou stranu, kdyby jezdily na těch našich silnicích jenom auta o hmotnosti těch Ferrari, tak ty silnice vydrží daleko déle.

Možnosti