Všechny komentáře k článku:Acer vydává 22palcový monitor Ferrari
A kde ho koupím ?
To by mě zajímalo, kde bych si takovej monitor mohl objednat...?Pochybuji, že by se nějaký kousek dostal do ČR :-(
No ver tomu, ze kdyz se do CR dostane tak bud bude hned pryc, nebo bude za takovy nehorazny penize, ze se ti o tom ani nebude zdat:)
@cacanovotny: ono notebooky od Aceru v modelové řadě Ferrari také ničím než vzhledem neoplývají a za stejnou cenu se pořídí výkonnější modely, ale je to opravdu o disignu a za ten se platí nehorázný prachy.
@Jirka.Mayrich: já si mysli, že jakmile to Acer dá do nabídky, tak už budou hned všechny zamluvený. Přeci jenom na světě bude víc jak 500 bláznů do Ferrari (v předešlej diskuzi jsem šet, že je výroba omezená na 500kusů)
Myslim že jsem ho někde viděl..a do 10k se vejdeš..nejsem si jistej, myslim že asi 7500,- stojí viděl jsem ho v Euronicsu