Všechny komentáře k článku:Acer vydává 22palcový monitor Ferrari

Re: Je to SMEJD

Smíííííích tobě chlape. . hlavně že o tom nevíš víc jak oni jen něco nadáváš a chováš se nevhodně když se ti to nelíbí tak jim dej mínus a nežbrblej tu nesmysly ty dlaždiči. .

Možnosti