Všechny komentáře k článku:Alienware nabízí desktopy s Radeon HD 4870 X2
Alienware
U Alienware je cely vtip v tom, ze tam se cena blíží ke 100k a fakt by me zajimalo, kolik lidi v CR me herni sestvu Alienware doma
tato sestava zacina na cene od 24 tisic ale taky zalezi co si tam narves. skoda ze alienware nema pobocku v cr, ma povedene notebooky za rozumnou cenu
@einstejn: taky me stve ze AW nema zastoupeni v CR, jejich notebooky jsou uzasny.kamarad si ho dovezl z USA a je vydet ze orpoti nasim znackm (myslim u nas dostupnych) je to velky luxus ktery se da rovnat iPodu.snad se to casem dostane i knam.
Ale těch 100k bude asi za dopravu :) Protože kurs dolaru je pro nás příjemný. Takže jestliže u nich jsou ceny od cca 1.200,- USD tak to je cca od 20.000,- na naše. Ale je fakt, že u nás Alienware nekoupíš a aby se to trošku vyplatilo (mam na mysli jak to dostat sem) tak už je lepší udělat asi tu megaobjednávku za 100k
@duskos: asi tak za to abych měl hezkej case nemusím platit takovýhle nekřesťanský prachy to si radši koupím čínskou napodobeninu za desetinovou cenu a upravím si sám...
Bohuzel cena je takova, jaka je. Oni si ji muzou tak vysoko nasadit a stejne se to prodavat bude. To je to same jako komplet bile boty od NIKE za 3500,-... holt jsou lidi, kterym to za ty penize stoji.
@Brave: presne tak, tato firma nema konkurenci.. jeji nazev, logo a vsechno kolem, je exkluzivni, neobvykle.. tohle se proste prodavat bude porad.. nekdo do toho ty penize klidne vlozi a proc ne, kdyz nic takoveho jineho neni, nekdo je takovy
@mtmccox: ty sestavy maji vychytane a na ty cene je to znat. za neco atypickeho se hold plati vice nez za normalni
@einstejn:
No vychytaný určitě jo, ale i tak jsou ceny dost přemrštěný. A tak i tak, nevydrží ti to věčnost. Může to být vyladěný, seřízený atd, jak chce, stejně je to založený na stejnejch kusech HW, jako každá jiná sestava.
Tudíž i stejně rychle stárne.
Takže když už bych do nový sestavy chtěl rvát neskutečně nelidský peníze (jakože pro alienware nejsou sestavy za 80 000 neznámou :D), radši si to postavim sám a to co ušetřim, vystačí klidně ještě jako upgrade do budoucna :) Co se jim musí nechat, je pěknej design :) Jak u desktopů, tak notebooku.