Všechny komentáře k článku:AMD snižuje ceny tříjádrových procesorů

AMD PhenomX3 8450 VS. Core2 Duo E7200

http://en.hardspell.com/doc/showcont.asp?news_id=4042

Možnosti
6 reakcí
poslední 14. 9. 2008 17:08

slusne ale stejne by jsem se radeji priklonil k Intelu a koupil nejaky horsi ktery potom dotaktuju ovsem pokud by AMD slo opravdu dolu i s temi nejlepsimy tak by jsem se hodne rozmyslel.

 

@S-đr4k: To je pravda, že intel de v pohodě nataktovat hoodně vysoko, ale ruku na srdce, řekněte upřímě kolik lidí, co si kupuje procesor taktuje a kolik si koupí intel jen proto, že de taktovat, ale na frekvenci vůbec nešáhnou

 

@cacanovotny: ja treba o Phenomu X3 premejlsim do low-endovyho serveru, akorat desky nejak chybi :-(( cenove je na tom dost slusne a v defaultu ma vykon taky solidni...

 

@lukasposp: Že by ani jeden z těch 71 typů desek pro AM2+, co tady jsou v sortimentu, nebyl vhodný?

 

@Mastodont: Taky mě napadlo že je tu spusta zakl. desek. I já jednu vlastním vpřípadě že bych se rozhodl pro tří či čtyř jádro ;)

 

@cacanovotny: No většina lidí co znám má CPU nataktovaný. Mě taky za pár dní přijde E7200 s výborným chladičem a pokusím se ho dostat na 4GHz, kde zadupe to 3-jádro do země. Osobně mi 3-jádro přijde blbost, to si radši koupím Q6600 nebo nějaké 4-jádro od AMD.