Všechny komentáře k článku:AMD vyhrává boj o nejnižší spotřebu

Když je to tak dobrý, tak...

proč výrobci ten AMD Athlon 64 2000+ a 780G nemontujou do svých netbooků?

Možnosti
1 reakce
poslední 20. 8. 2008 18:23

protoze tu jeste poradne neni - spatna dostupnost