Všechny komentáře k článku:Antec Skeleton Open Air: Exkluzivní počítačová skříň pro hráče

Zajímavá, ale

Tato skříň určitě svým vzhledem upoutá, ale je nepředstavitelně nepraktická a ti co chtějí kvalitní chlazení si zase pořídí vodníka...

Možnosti
11 reakcí
poslední 25. 11. 2008 19:29

To zcela jednoznačně. Navíc je celý case otevřený a pokud máte doma třeba mladšího sourozence nebo tak...můžu přijít a do pc sáhnout. Může se něco stát sourozenci a nebo nejdej Bože vašemu PC. :-D

 

@Vladimir Pesta: No mna by zaujimal aj sposob riesenia bezpecnosti skrine z uradneho hladiska, pretoze za normalnych okolnosti by nemalo byt mozne dotykat sa casti pod napetim. A tu staci nejaky kondenzator na zakladnej doske a uz je to potencialne nebezpecne. Omnoho lepsie by bolo, keby celu skrinu obalili do plexiskla(ram na to moznosti ma), takze by stale posobila exkluzivne, ale odstranilo by to problem bezpecnosti a prasnosti.

 

@Anonymní uživatel: No vzhledem k tomu že se v PC vyskytuje pouze bezpečné napětí pro jakékoliv prostředí tak bych v tom problém neviděl. Jediné zdraví škodlivé napětí je ve zdroji který musí mít krytí, a to zajišťuje ten plech na něm.

 

@Bucu: Jedna věc je bezpečnost pro lidi a druhá pro ten sestavený počítač (moc dlouhou životnost v této skříni bych mu nepředvídal).

 

@pk84: proč myslíš že ne?:D ono to evokuje pořád se v tom hrabat viď?:D to bych viděl jako jediný mínus

 

@NEDO: Jak jsem již napsal jinde. Kafe:)

 

@Anonymní uživatel: to byla první věc která mě napadla, dát to do plexiskla.. Jinak velmi zajímavá skříň, ale asi bych si ji do pokoje nedal..

 

@Vladimir Pesta: Nevím, jak vy, ale myslím si, že touhle skříní byste nejednoho počítačového fandu upoutali. Vzhledově je hezká, avšak by měla být na místě, kde jí nehrozí moc nebezpečí. Hmmm. Napadá mě vakuu :D Má někdo doma vakuum?

 

ano pravda uz se to resilo i u produktu s konf. I7, proste chce to neco jako plexi na to nebo tak neco, preci jenom prasi se a to vsude, zase na druhou stranu fouknete a vse je pryc,
no urcite nedoporucuji pro alergiky!!

 

Po zkouknutí ceny si můžu pořídit běžnou skříň včetně MB :-)

 

@vml: Ano a sundat bočnice a docílí se podobného efektu, jako tady:).