Všechny komentáře k článku:Antec Skeleton Open Air: Exkluzivní počítačová skříň pro hráče
Prašnost? II.
No, co mě napadne hned, a co teprve zásah kafem? "Jé pardon, já nechtěl", uslyšíte od kolegy v práci nebo od rodinného příslušníka. Tohle si dovedu představit tak v servisu, ale tam už mají stejně počítač volně na stole. Moje oblíbená citace: Počítače jsou jako Lego, ano, ale v Legu zpravidla neteče elektrický proud. :)
Tohle se mi taky nelíbí...větrák by to kafe rovnoměrně rozprsknul po celé desce,ale takovouhle formu vodního chlazení by deska asi dlouho nepřežila.Navíc by to vzhledem k otevřenosti zasáhlo určitě i (čerstvě namalovanou) zeď.Kdyby do toho padl drát, tak by to lopatkám asi také moc neprospělo. Jedinou možností je přidělat nad větrák zahnutej komín, umístit to do nádoby a pustit to jako parník po vodě :)).Vzhledem k prašnosti,že se do externích pozic dostanou pouze 2 mechaniky a větrání určitě nebude nejtišší, tak za cenu 4 165,- Kč se toho IMHO moc neprodá. Využití to najde snad pro testování sestav, kde se často mění komponenty (tzn, při tvorbě recenzí na hardware, servis..).Pro běžné každodenní použití tahle skříň určena nebude.
V Legu zpravidla neteče, ale téct může. Jako malý jsem měl z Lega elektrické koleje i s vlakem :-).
Nic proti, ale každý do svého PC kafe nelije ;-)Mě osobně se to teda ještě nikdy nepodařilo a to jsem člověk "šikovný"...Jinak to má své nevýhody, samozřejmě; ale každá skříň je k něčemu dobrá a naopak není, tudíž zkritizovat ji z pohledu běžného uživatele je hezké, ale Vy ji používat nebudete a osobně výhody této skříně nevyužijete (naopak lidé od různých PC fór aj... už ano)
@Anonymní uživatel: Kafe byla záminka na vtipné poukázání podstatného nedostatku této skříně. Jinak na všemožných pracovištích a v pařanských doupětech je to nápoj velmi oblíbený a frekventovaný. K problému ale stačí třeba i kvalitně kýchnout - i přes veškerou snahu se na mém hýčkaném EIZU občas skvrnka najde a case je jen o kousek vedle. Ke kraťasu stačí kapka.Moje výhrada k této skříni je poměrně oprávněná. Zato vaše tvrzení co vše využiji a nevyužiji je přinejmenším směrem k mojí osobě velmi odvážné. Já nejsem běžný uživatel...