Všechny komentáře k článku:Apple iPhone 3G na českém trhu již brzy

Ano

podle meho to neni nic az tak zas luxusniho ano je to nove ale je to porad jen mobil a ktery ma obrovskou reklamu...

Možnosti
1 reakce
poslední 23. 9. 2008 18:07

Ja bych rek ze to neni jen mobil!! Predstav si ze kdyz hrajes nejakou hru a otocis ho o par stupnju tak npr.:auto zahne na tu stranu kam jsi ten iphone natocil.Nebo se taky rika ze je uzasnejsi serazovat hudbu nez ji poslouchat - muzes si ji totiz seradit podle druhu, hlasu...Nanavic vam strasne slusi!!Sklo, chrom, trendy plast se hodi ke kazdemu outfitu.