Všechny komentáře k článku:Apple iPhone 3G na českém trhu již brzy
První verze
První verzi bych vzal tak zadarmo, chce to prostě vylepšit do nové verze, jako u všeho (stajně jako OS, auta a plno dalších technických věcí). Ale kdo musí mít nutně novinku, dělá dobrovolně testera, odměnou mu budiž, že je in. Každý má na výběr.
mas pravdu ale od applu bych to necekal ze by dal na trh neco podobnyho, stat se muze cokoliv
Nejde o to testovat novou verzy. Ten iPhone je úplně stejný jako první model. Pouze s několika málo dalšími vlastnostmi. Navíc je tam lastně pouze GPS modul a 3G internet. Jinak se změnil design a upravila se cena. OS je naprosto totožný akorád se dodává ronou s noým fimwarem 2.0 na který může každý vlastník prního modelu zdarma aktualizovat přes itunes. Zásadní změnou je pouze provedení obálky přístroje, který je nyní z plastu což přináší mnoho výhod.
@masscre: No ono výhod. To není tak zcela pravda. Ano sice tělo je prý ergonomičtější, takže se dobře drží, ale ten zadní kryt dostává dost zabrat a podle posledních ohlasů již po nškolika týdnech se na něm objevují prasklinky. Údajně byl prý první, hliníkový kryt, lepší. Ne tak na držení v ruce, ale co se týče odolnosti tak prý ano....
@Mahon: To je pravda. Co se týče úchopu tak byl určitě lepší, ale apple zaznamenal problém s tím, že byl rušen příchod signálu do přístroje což by u 3G sítě mohl být problém.