Všechny komentáře k článku:Apple iPhone 3G na českém trhu již brzy

První verze

První verzi bych vzal tak zadarmo, chce to prostě vylepšit do nové verze, jako u všeho (stajně jako OS, auta a plno dalších technických věcí). Ale kdo musí mít nutně novinku, dělá dobrovolně testera, odměnou mu budiž, že je in. Každý má na výběr.

Možnosti
4 reakce
poslední 22. 8. 2008 11:03

mas pravdu ale od applu bych to necekal ze by dal na trh neco podobnyho, stat se muze cokoliv

 

Nejde o to testovat novou verzy. Ten iPhone je úplně stejný jako první model. Pouze s několika málo dalšími vlastnostmi. Navíc je tam lastně pouze GPS modul a 3G internet. Jinak se změnil design a upravila se cena. OS je naprosto totožný akorád se dodává ronou s noým fimwarem 2.0 na který může každý vlastník prního modelu zdarma aktualizovat přes itunes. Zásadní změnou je pouze provedení obálky přístroje, který je nyní z plastu což přináší mnoho výhod.

 

@masscre: No ono výhod. To není tak zcela pravda. Ano sice tělo je prý ergonomičtější, takže se dobře drží, ale ten zadní kryt dostává dost zabrat a podle posledních ohlasů již po nškolika týdnech se na něm objevují prasklinky. Údajně byl prý první, hliníkový kryt, lepší. Ne tak na držení v ruce, ale co se týče odolnosti tak prý ano....

 

@Mahon: To je pravda. Co se týče úchopu tak byl určitě lepší, ale apple zaznamenal problém s tím, že byl rušen příchod signálu do přístroje což by u 3G sítě mohl být problém.