Všechny komentáře k článku:Apple iPhone 3G na českém trhu již brzy

3Gs

LOL. Již brzy. Já budu teď kupovat 3Gs (ASI) a teprvé má vyjít 3G. Jsem ztoho blbec!

Možnosti
1 reakce
poslední 6. 2. 2010 11:01

nevýhoda je že není na pamětové karty