Všechny komentáře k článku:Apple vydal nové MacBooky
Cena v ČR
Řešíte tady šílenou cenu v ČR, ona ta cena šílená je, ale zaponměli jste dodat že pouze tady vinou obhcodní politiky Applu u nás. Za to samozřejmě CZC nemůže. Za to může Apple. V USA jsou ceny úplně jinde. Takže kdo má možnost koupit tam, není co řešit. A i kdyby si člověk měl koupit letenku jen kvůli tomuhle, tak se to u vyšších řed možná i tak vyplatí. A když ne, tak za stejnou cenu jako u nás můžete mít notebook a hezkej výlet k tomu:-)
Ti, kteří se rozhodnou tohle koupit budou zdřejmě v balíku, takže letět kvůli tomu do Ameriky je asi zbytečnost...:) Většinou se tyhle noťasy kupují do firem nebo si je koupí lidé na vyšších postech. Mezi normální lidi se v nejbližší době neuchytí, protože nikoho nezaujmou poměrem cena/ výkon..