Všechny komentáře k článku:Apple vydal nové MacBooky
Call me an apple, new apple
Jsem vas novej spolecnik, dostal jsem novej vzhled, a kombinace bile a cerne me slusi vice nezli ta predchozi jednobarevna fadni bila + bila ktera dnes proste neni v mode. Moji otcove mi sebrali starsi C2D a k jeziskovi jsem dostal nove C2D o nizsi frekvenci a s mensi spotrebou, ale i tak sem si ponechal svoji silu, u grafiky jsem si take polepsil, ta predchozi a notne zaprasena me obcas nutila se zakuckat a musel jsem nani vice foukat, ted ale mam novou a pro muj multimedialni konicek lepsi devitkovou radu. Muj starsi bratricek ktery v prodeji zustava jako veteran ma sice proti me vetsi display s vetsim rozlisenim, ale ja si na sveho majitele posvitim LED diodkama a tim mu poskytnu lepsi pokoukanicko. Takze si me uzij, jsem tvoje nove multimedialni prenosne jablicko.
Hezké, a teď táhni :D