Všechny komentáře k článku:Apple vydal nové MacBooky

Paráda

Velice obdivuju NTB od Appelu, ale ta cena to je vážně síla. Sice za kvalitu se platí, ale tohle je drahý. Kort ty nový to bude zase cena. Ale určitě doporučuju

Možnosti
4 reakce
poslední 30. 10. 2008 13:32

přesně tak,začít na Hackintoshi a od MAC os už neodejít

 

@ert: hackintosh je podle me spatna volba... lepsi je si sice priplatit, ale mit legalni macos se vsim co k tomu patri (samotny mac)

 

@-jb-: je,ale přežil sem to a pak koupil miniho

 

@ert: Taky jsem nejdřív zkouše hacka než jsem utratil prachy za imac