Všechny komentáře k článku:Apple vydal nové MacBooky

Re: K ČEMU MAC

Přijde mi, že všichni co tady píší o tom, že mac je drahý a musíte dokupovat příslušenství od Apple opravdu NEPOCHOPILI pro koho jsou. Když budete mít na účtu statisíce tak vám bude jedno kolik to stojí. Vezmu to co se mi nejvíc líbí a to mac bezesporu je. Možnost instalace windows mi umožní používat veškeré programy. Apple ty počítače vyrábí pro ty co chtějí to nejlepší a luxusní a ne pro šťouraly kteří sjíždějí fora a eshopy kde by co našli o pár haléřů levněji. Zkrátka až budete bohatí tak si také nekoupíte octavii která má spoustu vychytávek a doplňků s možností servisu v každém městě, ale například lamborghini kvůli vzhledu značce a hlavně osobitosti a jedinečnosti té značky i když bude v republice jen jediný servis. Chápete ten rozdíl?

Možnosti
1 reakce
poslední 30. 10. 2008 17:36

Luxusní a drahé, ale zase stylové, pro ty co na to mají a líbí se jim. Tak plně doporučuji. Osobní zkušenost na německém veletrhu, prozkoušeno.