Všechny komentáře k článku:Apple vydal nové MacBooky
Hodně muziky za hodně peněz
Cena je opravdu vysoká, kvalita ovšem také.. nevím k čemu bych ale Mac využil, hry na tom moc nejedou, na safari moc stránek nerozjedete, je to prostě pekelně rychlý systém který se potácí mezi životem a smrtí. Ano, můžete si na to dát klidně Windowsy, ale to už by zase nebyl Mac. Softwarová výbava je určitě velká i pro Leoparda, ale tu si musíte koupit.. No je to krásný, ale pro dost lidí hodně drahý stroj
Viděl si mac aspoň z vlaku? Zdá se že ne
Vy jste videl MAC mozna tak na obrazku. Nevim kde jste vzal ze na safari si moc stranek "nerozjedete"? Funguje naprosto stejne jako ostatni prohlizece. Pokud se vam safari nezamlouva muzete si bez problemu nainstaovat FF. Se softwarem na platforme apple je to uplne stejne jako vsude jinde. Zrejme toho na windows taky moc nekupujete ze? Z celeho vaseho prispevku ziskavam dojem ze pisete bludy o necem co jste v zivote nepouzival a chcete jen vyvolavat flame ci nahnat body na CC ;)
Souhlasím... je to drahé, ale kvalitní... Apple se vyžívá v detailech a propracovanosti. Jenomze si zato necha zaplatit :-) a to velmi slušně. Myslím že je na trhu spousta parametricky obdobných produktů za rozumější cenu. Ovšem kdo chce mac chce mac.
Me se teda jeste nestalo aby mi Safari nezobrazilo nejakou stranku. Dejou se to veci :))