Všechny komentáře k článku:Archos vydává nové multimediální tablety

Pěkné

Takováhle zařízení se mi líbí, jen pro ně už dnes kdy sedim cestou do práce v autě a v práci pracuju :D nemam využití a na občasné mp3 na uši stačí klasická mp3/mp4. Nemám rád zbytečně přebyté přehrávače funkcemi, jež nikdo nevyužije na 100%, ale zaplatí za ně tisíce a tisíce přes...
nemam rád, když z toho pak už dělaj moc počítače...
Ale tenhle se mi líbí, pěknej design a display vypadá taky pěkně. Hlavně se mi líbí, když je zvládnutej co nejtenčí okraj kolem displeje.

Možnosti