Všechny komentáře k článku:Archos vydává nové multimediální tablety

A je to tu zas.. :D

a je to tu zase. zastane stejnou praci jako iPhone. jediny co ma tenhle lepsi je kapacita a display. iPhone navic umi volat atd. navic iPhone poridite uz i za mensi peniz nez tohle. a ted do me,odpurcu iPhonu je tu pekna rada :D

Možnosti
2 reakce
poslední 9. 9. 2008 2:28

Nevím, odpůrců iPhonů tu může být kolik chce ale takhel okatě provokovat a vyvolávat flame v diskuzi o novém produktu je podle mě nevhodné.
Jinak tenhle tabletek je docela povedený, a svoje místo mezi ostatními si určitě najde.

 

iPhone mánie mě nějak míjí, někdo ho zbožňuje, někdo ho nenávidí, já vlastně ani pořádně nevím, co to je.Ovšem psát, že zastane stejnou práci jako Archos a zároveň dodat, že má menší kapacitu i display, to je trochu protimluv, ne? Já od PMP totiž očekávám právě to, že bude mít velký display a vejde se mi tam dostatek filmů třeba na dovolenou.Taková dovolená v zimě na horách, kde si po večerech připojíte takovouhle krabičku k hotelové televizi a díváte se na to, co jste si naplánovali, to je prostě velmi příjemné. A pokud si s sebou vezmete projektor a máte na pokoji vhodnou bílou zeď, to už je dotek ráje.A že umí iPhone volat je hezké, ale od toho mám mobil za pár stovek, co si s sebou můžu vzít na prkno a když náhodou nešťastně upadnu a rozsekám telefon na maděru, vyndám SIMku a koupím si za pár stovek další mobil, co umí volat a posílat SMSky (naštěstí tyto funkce dnes zvládá nejspíše každý mobil).