Všechny komentáře k článku:ASUS odhaluje detaily o nové základní desce

Nejlepší bude stejně DFi..

..ale pro lidi co kupujou běžný desky, bude tohle high-end. Když už nic, ASUS dělá dobrý Intel desky (AMD bohužel už moc ne), takže tohle bude nepochybně taky dobré. Nevim co tu kdo řeší s PCI-E x1, když jakákoliv vyšší PCI-E je kompatibilní s těma nižšíma (eg. do PCI-E x16 nacpete x8,x4,x1).

Možnosti
3 reakce
poslední 5. 10. 2008 6:28

zalezi jak DFi udela ty sve desky a jake nasadi ceny. asus mam a jsem s nim spokojen.

 

@einstejn: Tak jak je udělá nemam pochyby. Ceny v ČR taky ne. :) Naštěstí mě nic z toho trápit nemusí..

 

Joo jasne ja ti dam DFI VOE!!
meL jsi nekdy desku od DFI ? Ja joo a byli s ni neskutecny problemy DFI uz nikdy .!