Diskuze k článku:ASUS P552w - nové PDA s komunikátorem

Moc pekna hracicka

co dodat. male,prijemne a vykonne. fakt moc pekne. takovou vec bych si chtel poridit.konecne komunikator s rozmery mobilu

Uz znate termin ?

Zdravim,uz znate nejaky termin prvni dodavky ?
dekuji ;)

Cena

Jaka asi bude cena a kdy se bude u nas prodavat?

Asus

Vypadá to, že Asus začal montovat do PDAček o něco víc, než jen 64 MB RAM :-D

Fajn

Fajn věcička, jen cena nebude asi nejmenší.