Všechny komentáře k článku:ASUS představuje nové CPU chladiče

Hmm

Dle meho nazoru dosavadni chladice co mel Asus v nabidce byly lepsi. Vcera jsem hodinu hral hru Dead Space a pote sem koukal na procesor a mel 36 stupnu (core2duo 2,66). Mam chladic Asus Silent Square. Tudiz pokud tyto budou chladit stejne nevidim duvod proc je kupovat protoze ze mi fakt nelibi.

Možnosti
3 reakce
poslední 31. 10. 2008 13:59

Mně do počítače vidět není a na vzhledu my nezáleží.Jinak je pěknej.

 

@cardakarel: Tak i když mi do PC vidět je, asi bych si ho stejně nekoupil, možná ještě ten Triton, ale myslim že stejně výkoné a pohledné chladiče se dají sehnat i za mnohem nižší cenu...toť muj nazor

 

@bohy075: Chladič je pěkný,ale nevím zda by nebylo lepší vzít chladič Noctuaa.Přece jen je to velmoc mezi chladiči,za tuhle cenu bych mel hodne dobrou NOctuu :) muj názor.