Všechny komentáře k článku:ASUS představuje nové CPU chladiče
Hmm
Dle meho nazoru dosavadni chladice co mel Asus v nabidce byly lepsi. Vcera jsem hodinu hral hru Dead Space a pote sem koukal na procesor a mel 36 stupnu (core2duo 2,66). Mam chladic Asus Silent Square. Tudiz pokud tyto budou chladit stejne nevidim duvod proc je kupovat protoze ze mi fakt nelibi.
Mně do počítače vidět není a na vzhledu my nezáleží.Jinak je pěknej.
@cardakarel: Tak i když mi do PC vidět je, asi bych si ho stejně nekoupil, možná ještě ten Triton, ale myslim že stejně výkoné a pohledné chladiče se dají sehnat i za mnohem nižší cenu...toť muj nazor
@bohy075: Chladič je pěkný,ale nevím zda by nebylo lepší vzít chladič Noctuaa.Přece jen je to velmoc mezi chladiči,za tuhle cenu bych mel hodne dobrou NOctuu :) muj názor.