Všechny komentáře k článku:ASUS představuje nové CPU chladiče

Pěkný...vzhled...

Asus dělá krásné kousky...co se týče vzhledu...ovšem co jsem viděl testy některých chladičů Asus..na chlazení máme na trhu lepší kousky.

Možnosti
1 reakce
poslední 30. 10. 2008 22:07

Souhlasím po vzhledové stránce,jsou tyto chladiči, pěkným šperkem na procesor,myslím si že jejich chladicí schopnost je dobrá a uvidíme jaká bude cena