Všechny komentáře k článku:ASUS představuje ROG Rampage II Extreme

Šest slotů DDR3

Až jsem si z toho vzpomněl na starou 486, ta měla taky spousty paměťových modulů, 386 měla těch modulů snad osm :D i když tam samozřejmě platilo že musíte dát dvě nebo snad čtyři paměti stejné.

Možnosti
5 reakcí
poslední 25. 10. 2008 19:17

Jo tak to je přesný to je ale nostalgie :) Vnesla sem trochu vkusného kontrastu. koho by v té době napadlo, že kapacita pevných disků bude stejně velká, jako cache dnešních HDD :D

 

@gnukleus: Konečně výkoná deska s Intelím čipsetem a podporou SLI! a ještě k tomu všemu od ROG>> to bude peněz

 

@zbynekkalina: No, to bude peněz ale bude stát za to a za hřích...

 

@Lenochod: nevim nevim hřích za 20tisic minimalne jen za cpu zakladku a jednu grafiku

 

@Danzel_cz: Tak to je už druhá možnost co udělat s 20papírama :) volbu má každý jinou... :)