Všechny komentáře k článku:ASUS představuje ROG Rampage II Extreme

Cena

super nevite jaka bude cena

Možnosti
6 reakcí
poslední 27. 10. 2008 12:00

ime by to zajimalo ale predpokladam ze to bude tak kolem 6000,-

 

@Artas69: cena v US by se měla pohybovat okolo 300,- dolarů, což pro nás znamená při hromadě štěstí tak 8 tisíc korun, ale spíše bych tipoval kolem deseti tisíc.

 

@LIKEABLEBOY: a gor kdyz to bude jako novinka..

 

@zavos: Přesně pokud v USA za 300 dolarů tak tady tak devět tisíc minimálně. Uvidíme no

 

@rehhi: jako nevim jak vi lidi ale jako kdo se do ni zamiluje na prvni pohled tak asi neodola :D ...PŘ. osobne kdyz sem ji videl a procet sem si oni tak bylo jasny ze pude ke do kompa :-p

 

@rehhi: No já bych řekl že to půjde přez 10 tisíc. Rampage Extreme ted tady stojí 9700Kč a tohle si Asus jako svou vlajkovou loď patřičně ocení, cenu vidím tak kolem 11000 Kč. Plus když se k tomu připočtou drahé RAMky a CPU tak už je to pěkně nákladná sranda :)