Všechny komentáře k článku:ASUS představuje ROG Rampage II Extreme

Podrobnější fotografie

pofrobnější fogografie tohoto "krasavce" naleznete zde http://www.extrahardware.cz/rampage-ii-extreme-v-detailech

Možnosti
7 reakcí
poslední 25. 10. 2008 12:00

Díky moc, deska vypadá nádherně (jakožto i předešlé verze...)
Akorát ta cena mi vždy strhne úsměv ze rtů :-(

 

@Anonymní uživatel: nejvíce se mi líbí konektrory na zvyšování napětí,frekvence za PROVOZU pomocí malého joysticku, pro ladiče tato deska nabízí opravdu velký potenciál

 

No, tak deska vypadá fakt nádherně, balení je doopravdy krása a obsah balení- nemá smysl komentovat. Jen sem se pozastavil na tím, že mezi PCI-Express sloty je vždy mezera jen 1 slot ! (Tímpádem padá možnost dvouslotového chlazení...)

 

@Anonymní uživatel: to je kvuli Nvidii s 3-way SLI

 

@vasanstr: Ajo, díky za info...

 

@Anonymní uživatel: pekna hracka , az na tu cenu :D

 

@trojjda: Super, konecne neco noveho, uz aby tu byla :)