Všechny komentáře k článku:ASUS překvapuje dalším novým komunikátorem

Mam iPhone 3G a reknete mi proc to neni komunikator

Ja jej jako komunikator pouzivam, emaily, RSS, dokumenty, web, TODO, calendar, proste vsechno. A navic mam soft klavesnici, na ktere se pise rychleji a presneji nez na hardwarove (u jinych mobilu) pokud mate vypnutou autokorekci (ano lze vypnout!). Tlacitka hw klavesnic ostatnich mobilu se spatne mackaji, jsou nekvalitni, hybou se, tezko se stisknou a nemate je od sebe dobre oddelene. Toto vse u iPhone klavesnice odpada. Reknete mi co iPhone chybi - na svem iPhone muzu posilat MMS i nahravat video se zvukem v 384x288 mov bitrate 3000kbps.

Možnosti