Diskuze k článku:ASUS přichází s novou navigací R710

Super :-)

Take si myslim ze je to skvela vec! Mit tak penize sel bych si ji hned koupit :-) a navic ASUS zase prisel s novou technologii takze zase nejaka poradna novinka :-)

Projektor

Tak mi nebylo úplně jasné, jak se ty šipky na sklo promítají. A tady je video, kde je nakonci ten projektor vidět:http://www.youtube.com/watch?v=hjLkyLbd0dQ

Dobrý...

Tak Asus přichází furt s něčim novim, ale s navigací?! Jo nemusí bejt špatná hlavně ten projektor jak tam je, to se mi fakt líbí. Myslim že tato navigace bude mít uspěch.

Mio

já důvěřuji jen značce mio

Navigace

Osobně si myslím že je to velmi šikovná věc

Nic nového

Tohle má známý v autě už několik let, pravda koupil to rovnou s autem a tohle je mobilní verze. Určitě to musí vypadat pěkně.. akorát by mě zajímalo jak to vypadá třeba za přímého slunce, sklo by k tomu mělo mít povrchovou úpravu, jako například na strojích MIG, kde tato technologie byla v trochu jiném provedení, bylo tam polozrcadlo které ve kterém se odrážel radiolokátor který byl pod ním. Tohle je přeci jenom přímá projekce ale princip je stejný.