Diskuze k článku:ASUS přichází s novou navigací R710
Super :-)
Take si myslim ze je to skvela vec! Mit tak penize sel bych si ji hned koupit :-) a navic ASUS zase prisel s novou technologii takze zase nejaka poradna novinka :-)
Projektor
Tak mi nebylo úplně jasné, jak se ty šipky na sklo promítají. A tady je video, kde je nakonci ten projektor vidět:http://www.youtube.com/watch?v=hjLkyLbd0dQ
Dobrý...
Tak Asus přichází furt s něčim novim, ale s navigací?! Jo nemusí bejt špatná hlavně ten projektor jak tam je, to se mi fakt líbí. Myslim že tato navigace bude mít uspěch.
Nic nového
Tohle má známý v autě už několik let, pravda koupil to rovnou s autem a tohle je mobilní verze. Určitě to musí vypadat pěkně.. akorát by mě zajímalo jak to vypadá třeba za přímého slunce, sklo by k tomu mělo mít povrchovou úpravu, jako například na strojích MIG, kde tato technologie byla v trochu jiném provedení, bylo tam polozrcadlo které ve kterém se odrážel radiolokátor který byl pod ním. Tohle je přeci jenom přímá projekce ale princip je stejný.