Všechny komentáře k článku:ASUS vydává chlazení Dark Knight i pro ATI

Jde i na 4870X2

Zdravím, zajímalo by mě, jestli jde dát i na Ati 4870X2.
Děkuji za odpověď.

Možnosti
4 reakce
poslední 27. 10. 2008 16:04

Doufam ze to myslis jako vtip... Kazdemu prece musi dojit ze chladic na chlazeni jednoho a dvou jader se musi lisit.

 

@SirIndy: Nevím, ne každý se orientuje v problematice a spousta lidí ví že tahle je takhle výkonná a tahle zase jinak. Každopádně dávat tenhle chladič na X2 je opravdu haluz, a jinak jako vtip docela dobré :)

 

@mtmccox: Promiňte, že to zní jako vtip, ale já jsem nikdy v ruce Ati 4870X2 neměl a ani jinou dvoujádrovou grafárnu, tidíž vůbec nevím jak je tam řešené hlazení, proto jsme se ptal, jak je to stímto.Vím, že se Ati dost hřejí, tak jsme myslel, že tento chladič je pro tento problém, tak trochu určený...

 

@LQA: Já nevim, já nevidim vůbec nic špatnýho zeptat se na něco, co nevim, i když to může bejt hloupost. A jenom hlupák se bude smát, páč se někdy v nějakym jiným oboru může dostat do naprosto stejný situace a taky by se mu asi nelíbilo, kdyby si tázaný ťukal na hlavu jak se na takovou ptákovinu může ptát (i když se to bohužel dost často děje).