Všechny komentáře k článku:ASUS vydává chlazení Dark Knight i pro ATI
Dark Knight
Tady se někdo pase na mediálním úspěchu někoho jiného...
A kdo se pase??? Jestli myslíš ATI, tak ta ne, protože chladič je ASUS, s tím ATI nemá co dělat. Ta dodá čip, kartu, ale zbytek (chladič) dělá ASUS. Takže ASUS rozšířil toto chlazení na karty ATI. To se nikdo nepase!!!!
@jessejames: Az na to ze on nejspis myslel Asus na filmu Dark Knight. Jenze se neda rici pase nebot na to musel nakoupit prava a to urcite nebylo levne.
@SirIndy: Ano, myslel jsem to takhle. Ale pochybuju, že za to Asus něco zaplatil, protože jeho Temný rytíř nemá s Batmanem nic společného. Pokud vím, "Dark Knight" není registered trademark. Takže ze strany Asusu to je čistě lákání zákazníků, kteří ten název zahlédnou, na svůj výrobek.