Všechny komentáře k článku:ASUS vydává chlazení Dark Knight i pro ATI

Dark Knight

Tady se někdo pase na mediálním úspěchu někoho jiného...

Možnosti
7 reakcí
poslední 24. 11. 2008 19:43

A kdo se pase??? Jestli myslíš ATI, tak ta ne, protože chladič je ASUS, s tím ATI nemá co dělat. Ta dodá čip, kartu, ale zbytek (chladič) dělá ASUS. Takže ASUS rozšířil toto chlazení na karty ATI. To se nikdo nepase!!!!

 

@jessejames: Az na to ze on nejspis myslel Asus na filmu Dark Knight. Jenze se neda rici pase nebot na to musel nakoupit prava a to urcite nebylo levne.

 

@SirIndy: když sem prvně vyděl ten titulek hned mě napadlo novej class z Wow "Death Knight" :)))

 

@SirIndy: To máš asi pravdu no.... :D

 

@SirIndy: Ano, myslel jsem to takhle. Ale pochybuju, že za to Asus něco zaplatil, protože jeho Temný rytíř nemá s Batmanem nic společného. Pokud vím, "Dark Knight" není registered trademark. Takže ze strany Asusu to je čistě lákání zákazníků, kteří ten název zahlédnou, na svůj výrobek.

 

@mervart: JJ, asi mas pravdu kdyz ted koukam na tu krabici od grafiky s tim rytirem.

 

@SirIndy: Krade se dneska všechno, tak proč by měly zůstat stranou nápady, že?