Všechny komentáře k článku:ASUS vydává chlazení Dark Knight i pro ATI

Dark knight

chlazeni bude dle meho nazoru ucine, jenom by me zajimala cena a provozni teploty

Možnosti
5 reakcí
poslední 20. 10. 2008 17:55

skoda ze se ASUS vic nerozsoupnul s pretaktovanim takty 800/4000 by teto karte s timto chlazením slušely více.

 

@stratos.: jojo, presne tohle je i muj nazor ... pokud se uz prida naco navic s puncem vyjimecnosti, tak by se male karta aspon krapet pretaktovat "z vyroby"

 

@stratos.: Možná by to vypadalo líp no, ale výkon by byl jen minimálně zvýšen. Každý si kartu může upravit sám na příslušné takty, ovšem né každý ví, že tím ztrácí záruku.

 

@DJ.Gumag: Narust vykonu je pri pretaktovani HD 4870 dost velky, mam ji doma. O zaruku oficialne prichazis ale skoro se to neda dohledat, ze jsi taktoval, museli by se na reklamaci hrabat v biosu karty, coz nikdo nedela.

 

@stratos.: Tak nebude zas takový problém si je vyhnat sám.