Všechny komentáře k článku:ASUS vydává novou sérii notebooků

Super

Trh s notebooky se neustále rozšiřuje, tak snad to srazí i ty ceny. Docela lituji, že jsem si nedávno nejen notebook koupil. Ještě jsem zvědav, kolik budou tydle krasavci stát. Myslím si, že když je dají za rozumnou cenu, nebudou mít o zákazníky nouzi :)

 

@SirStumir: vypadá moc pěkně, jak po designové stránce tak po parametrech..no počkáme si na testy

 

@SirStumir: Vypadají fakt dobře, a s tím rozšiřováním nabídky souhlasím každou chvilku jsou nějaké nové v dnešní době a ceny jsou docela slušné u aktuální nabídky myslím že tyhle budou nějak cenově postejnu.

 

@SirStumir: Zálíbil se mi ASUS N10, při ceně někde kolem 14.000Kč bych o něm vážně uvažoval. Jen mi nějak nesedí kombinace CPU Atom a grafiky 9300M.

 

@dr6se2: On to má být takový malý trhač asfaltu mezi "netbooky", proto si myslím, že by mohl mít úspěch, ačkoliv je pravda, že Intel Atom tomu do výkonu moc přidávat nebude.

 

@gulde: To by si spíš jenom přáli aby to byl trhač, notebook je to pěknej, ale počkám si až na prodejní specifikaci!

 

@dr6se2: Nechápu proč ti to nesedí myslím že by to nemělo dělat paseku :)

 

@SirStumir: jj

 

@SirStumir: Zdravim, muzu se zeptat, co sis koupil za notebook?

 

@Topiks: Těžko říct, nemyslel jsem, že soudruzi vyznávají moderní techniku. Podle fotky bych to tipoval na zbrusu (nebo soustruhu) nový model přenosného Atari...

 

@SirStumir: oficialni cena je pry neco okolo 25 tis.

 

Intel Atom D

Ještě chybí specifikace, že jednojádrový atom bude vyměněn za 2 jádrový.... Takže o výkon bych se nestaral. Dokonce jsem se na netu dočet, že vpoho spustíte Crysis, aspon ten, kdo ho testoval.

 

@D3VL3R: no tak tohle je můj tip na nový noťas...

 

@D3VL3R: uvedl bys svoje zdroje?

 

Vydrz

jenom by me zajimalo jaka bude vydrz dalsich notebooku v teto serii

 

@einstejn: Vydrz kolem 5 a pul hodiny, dokonce i 12 hodin. Zalezi jaka verze a co provadis...

 

Dual Core Atom

zajimalo by me proc asus udelal nove netbooky (zmena grafiky a asi ta vydrz) kdyz Eee je skoro to same a jeste k tomu dneska by mel vyjit Atom 330(alespon myslim ze tohle typove oznaceni), ktery uz je dual-core a oni tam stejne hodi zase N270 :( docela divne....

 

@Hawk3: obchodní politika....

 

@Hawk3: mě by zajímalo co vněm všechno bude i když 5 hodin výdrž co je napsaná o pár článků níž je úplně skvělá

 

Chipset

Ja bych spis ocenil, kdyby nekdo udelal netbook s chipsetem novejsim nez je 945 starym nekolik let. Prece jenom kdyz si chipset veme vic energie nez pocesor, neni to uplne ono.
Preji hezky den :-)

 

@chytrolincz: Zde je patrné pouze malé vylepšení a to jen u některých typů notebooků a ještě za náležitý přípaltek Zatím nejvýkonnější je cituji:"Nová mobilní platforma Montevina umožňuje osadit moderní procesory Intel s 1066MHz FSB a také rychlejší paměti na 800MHz.", dále se uvídí, také hodně záleží na co bude notebook převážně využíván.

 

Pěkné

Asus vždycky uměl. Výkonné a designově i funkčně dobře zpracované notebooky. Kdybych dnes kupoval, tak jedině Asus. Ale já mám 2 roky staré C2D, takže v klídku.

 

Atom

Co říkáte na Atomy?? Mě se docela líbí.. hlavně ta jejich spotřeba :) Je super že už je začínají využívat. Akorát jsem nepochopil proč se nedávají i do větších notebooků než do 10", 7"atd. nebo do stolních počítačů.. neví někdo důvod?

 

@sx2.06gt: Jelikoz na ukor mobility a spotreby byl snizeny vykon....podivej se na jake je urovni je vykonny jako Celeron M353 900MHz...http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=11048&Itemid=84&limit=1&limitstart=7rozdil v PC marku 05 byl rozdil meti tim Celeronem a Atomem asi 50 bodu ve prospech atomu nejakych 1500 mam dojem...