Všechny komentáře k článku:ATI Radeon HD 4830 je tady

Cross s 3870

Dobrý den, vyplatí se dát do crossu s HD 3870? nebo je to špatná volba? mám v PC jeden volný slot a chtěl bych to nějak zaplnit a na nějaký velký upgrade nehsou peníze tak mne napadla tato možnost. Děkuji za odpovědi

Možnosti
2 reakce
poslední 18. 2. 2009 23:00

Do crossu můžes zapojit jen karty se stejným jádrem. 4830 + 3870 ti fungovat nebude (sice kolují nějaké fámy, ale já bych tomu nevěřil). Takže buď dvě 3870 nebo 3870 + 3850 nebo 3870 + 3870X2 (údajně nestabilní).Pokud chceš upgrade, tak zajímavé výsledky má hybridní crossfire 3870 + 3850:
http://www.legitreviews.com/article/663/1/

 

nefunguje ,osobne vyzkouseno :)