Všechny komentáře k článku:ATI Radeon HD 4830 je tady

Přetaktovaná jen o kousíček dražší...

Podle serveru živě.cz má být přetaktovaná verze jen o 300Kč dražší, jaká se více vyplatí? Děkuji

Možnosti
2 reakce
poslední 31. 10. 2008 13:11

řekl bych že tak přetaktovaná, měla by mít nárůst výkonu asi o 15%, za ty tři stovky navíc je to moc hezké :)

 

@MCarek: Vzhledem k tomu, že jedná jen o rozdíl 10MHz, tak mi to nepřipadá nijak hezké.
Radši bych koupil obyč. a za ty tři stovky Accelero.