Všechny komentáře k článku:ATI Radeon HD 4830 je tady

Cena

Myslím, že bude hodně záležet na ceně, nechme se (mile?) překvapit. Pak se uvidí, ale každopádně vypadá nadějně a snad to cenou nezabijou.

Možnosti
4 reakce
poslední 1. 12. 2008 20:03

Jj, je důležitý, aby si ATI sama nekonkurovala tím, že dá cenu jenom lehce pod 4850, protože pak už by se zase vyplatilo koupit 4850, ale naštěstí to vypadá nadějně.

 

@vaclaw: Pánové cena je již nějaký čas na czc uvedena,tady ji máte v prvné kráse v nabýtce CZC http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=60746.

 

@michal tomastik: "v prvné kráse v nabýtce" no tady tedy dostává čeština strašně na ***** :-/

 

Já si myslím, že cena je super