Všechny komentáře k článku:ATI Radeon HD 4830 je tady

TESTY

No koukal jsem na testy v sousedním topicu (testy ve Far Cry 2) a přišla mi jako střední až nižší třída, určitě se vyplatí pro lidi kteří si chtějí zahrát nejnovější hry, ale za nižší cenu grafiky oželí vysoké detaily a rozlišení.

Možnosti
1 reakce
poslední 10. 11. 2008 14:33

No ony testy na Far Cry 2 jsou celkově o dost výhodnější pro Nvidi a ATI tam vypadá poněkud nekompetentní, takže jenom podle týhle hry se to asi srovnávat nedá. Jinak myslim že i nejnovější hry se na ní nechaj zahrát ve vysokým rozlišení a dobrýma detailama, ani se toho nemusí moc omezovat. Jenom na ty opravdu náročný hry (Far Cry 2, Crysis) nebude úplně stíhat a musí se člověk uskromnit.