Všechny komentáře k článku:Bambusový notebook od Asusu zvládá i videokonference

Materiál

Je plast, hliník, kůže, bambus co bude dál?

Možnosti
8 reakcí
poslední 7. 2. 2009 21:31

Eště mi chybí materiály jako: Mramor,Kámen...

 

@T4urQs: Mramor, kámen.. No nevim jestli by byl tak mobilní a snadno přenosnej jako jsou dnešní notebooky:)

 

Material je super, nie je to sice bezne drevo, ale ma to k nemu velmi blizko, bambus je urcite moc lahucky a co sa pocita, je aj dobre zvukovo izolacny a pohlcuje zvukove vlny - cize notas by mohol byt jeden z tych velmi tichych. Ale asi by som sa trochu obaval utierat ho navlhcenou handrou, aby sa nieco neskrutilo ale nepopraskalo. Ale myslim ze ked sa clovek k tomuto NTB bude chovat ako ku kazdemu inemu NTB - cize s rozumom a citom tak urcite bude mat rovnaku zivotnost ako plastove.

 

Já jen doufám že se NIKDY neobjeví NTB potáhnutý kožichem... to už by opravdu bylo moc

 

@Vojtěch Veleba: a hele http://st.blog.cz/j/jatox-janisek.blog.cz/obrazky/652174.jpg

 

@profigrafik.cz: Tak je už i kožich. :)

 

@Kopyto5a: ROFL, opravdu fajnová fotka

 

@Kopyto5a: Ufff, umělej naštěstí!