Všechny komentáře k článku:Bookeen Cybook - na elektronické knihy profesionálně

Re: Je to hezké, ale nepraktické

no tak si to asi koupis kdyz ses nekde ve mestech na skole apod nebudes tahat knihovnu kvuli povinny cetbe me to pride paradni:-)

Možnosti
2 reakce
poslední 16. 11. 2008 19:35

No sice nevím kolik ta věc stojí ale asi dost.. nevyplatí se ti koupit radši nějaký UPMC??

 

@sonny21: Já mám dva mobily od HTC a Asus EEE, ani jedno se pro běžné čtení nehodí. Jednak svítící display namáhá oči a hlavně baterie jsou zachvíli prázdné. Readery s e-inkem vydrží na jedno nabití několik dnů používání!