Diskuze k článku:Bořiči mýtů na výstavě nVISION 08

Bořiči

Tak to je váýně super. Občas je sleduju na discovery. Škoda,že se na tuhle událost nemůžu podivat je to super co přředváděj a testujou nebou zkoušej :)

Bořiči CZ

Nevíte, jestli je tenhle pořad dostupný iv našem rodném jazyce (popř s titulky)?

Tak to sem nepochopil

trošku sem nepochopil, jako co tim předvádí. Jako to, že CPU je na grafiku pomalé oproti GPU?