Diskuze k článku:Brando představuje klávesnici „do ruky“ a netradiční myš

Aifo

super

CZ potisk

Bude u nás k dostání s CZ potiskem?

Kdy bude k dostání?

Vzhledem k publikaci článku na stránkách CC předpokládám, že tyto produkty budou v jeho nabídce. Můžete uvést v jakém časovém horizontu se je budu moci u vás objednat. Děkuji

Malý

no tro je hrozne malinkaty

Budoucnost

pokud ma budoucnost patrit jeste nejakou dobu prave mysi jako ovladaci pro PC a dalsich zarizeni, tak jeji postupne naklaneni jako na tomto exemplari bude u vyrobcu stale castejsi a castejsi, sak koho z nas nekdy po delsi dobe s mysi v ruce neboli zapesti kde je pricinou prave neprirozena poloha ruky horizontalne vuci podlozce, ja us proto dost casto misto mysi pouzivam spis tablet ktery sice neni idealni, ale poloha ruky je pri drzeni pera prirozenejsi, na obdobne mysky se us tesim :)

Info

V porovnání s rukou hned vynikne jinak :)http://usb.brando.com.hk/prod_detail.php?prod_id=00678a cena je dle mě parádní. U nás bych to viděl na 1k

Design

Se moc povedl! Zajímalo by mě,jak se myš drží v ruce...

Nezáleží jen na myši

Bokem: Prosím pány z CZC aby opravili "netradiční uchycení" na "netradiční uchopení", děkuji.Moje zkušenost je, že co do pohodlí záleží mnohem více na podložce než na myši samotné. Asi mám divné ruce, ale z myši mě nikdy ani po 12hod u CADu ruka nebolela, zato bez gelové podložky bylo pod zápěstím zaděláno na pěkný mozol. Na podložce s gelovým polštářkem bylo pohodlí i s myšmi které se vyráběly před těmi 12 nebo 14 lety a s dneškem vůbec je vůbec nelze srovnávat.