Všechny komentáře k článku:BSA: „Je nás víc, s nelegálním softwarem zatočíme“

Rada

sorry ze se micham do tyhle diskuse, ale mohl by mi nekdo poradit nejaky program na nahravani videa do windowsu, ale to videa bylo v nejaky normalni velikosti (krome frapsu). diky moc

Možnosti