Diskuze k článku:Buď jako 007: ve správný čas na správném místě s navigacemi Dynavix

Vyplňujem

tak jdem vyplňovat,ať to sviští. Navigace se vždy hodí,hlavně před Vánoci. Nejlepší dárek pro ženu k Vánocům, teda pro mou přítelkyni určitě jo, navigační schopnosti jí nějak minuly :o) Ještě,že tu nemá profil :o)

Navigace

Celkem by mě zajímalo, jestli si tato navigace poradí i se zahraničním prostředím. To je totiž to podstatné, jestli to zvládne dobře komunikovat v celé Evropě...

Nebylo to na invexu?

Nebyla tahle soutěž i na invexu? Zdá se mi, že jsem ji již vyplňoval? Nevíte, jestli jí mám pro zařazení do soutězě vyplnit dvakrát??

Navigace

Tato navigace je vážně pecka. Mohu jen doporučit. Skvěle funguje a né jen jako navigace. Ocenuju snahu czechcomputeru,že rozdává další ceny asi se spoluprácí s touto firmou. Jen tak dál.

Určitě..

Nu což, lákavá nabídka..ale pochybuji o tom, že moc lidí bude denně po celý týden behat do czc aby tam tvrdnul kvůli nějakému slosování a bůhvíjak dlouho. ale to už je čistě osobní věc každé kdo na to má čas..