Všechny komentáře k článku:Casemodding ve stylu Battlestar Galactica

Re

mno tak to klobouk dolu vzkutku pekna rekl bych az i nekde mistama prehnana bedna ,jeste nic takoveho sem nevidel opravdu supr :)

Možnosti