Všechny komentáře k článku:Casemodding ve stylu Battlestar Galactica
Parada
tento vytvor je skutecne nadherna,predstavte si ty hodiny prace...presto jesuper,skoda ze se neda koupit..2000bodu z 10
souhlasím, je to opravdu moc povedený case, je to to nejlepší co sem kdy viděl, škoda že se nevyrábí sériově jako cyloni :)
@MCarek: Je to fakt bombastický výtvor, jen si myslím, že je škoda že Battlestar Galactica neznám abych si ty fotky mohl doopravdy užít.
@mtmccox: Je to pracný, pěkně provedený ale celkově se mi to nelíbí. NElíbí se mi výslednej vzhled. Vlastně ani ten nápad udělat něco takovýho se mi nelíbí. NEjni to moc originální. Nechápu proč všichni tak vychvalujete. JE to zmršenej case. Dejte mi mínusy ale tohle sem napsat musel
@Václav Vejvoda: Jednoznačně s tebou musím souhlasit. Sice detaily jako ta mechanika i roleta na boční plexi vypadají zajímavě ale jako celek ... No spíš tuzing (hangár , rad .. )na téma BG než něco co by Galacticu skutečně připomínalo
@Václav Vejvoda: Podle mě je to fantastický, jak někdo dokáže přenést svoji představu na case s takovou precizností. Každý má rád jiný design ale je důležité provedení. Rád bych znal podobu tvého vysněného kejsu, jak jsi ty originální...